Uczymy na sprzęcie, nie na zdjęciach ;)
Telekomunikacja i Teleinformatyka
  • XLIV OOWEiE
    7 miejsce w finale Olimpiady dla naszego ucznia
  • Egzaminy zawodowe
    Zima 2021 - 100% zdawalności w Telekomunikacji
By - GL

Egzaminy? Sukces Telekomunikacji.

Otrzymaliśmy wyniki zimowej sesji egzaminów zawodowych. Otóż na przełomie stycznia i lutego br. uczniowie naszej szkoły podchodzili do egzaminów zawodowych z kwalifikacji EE.06 (technik telekomunikacji), EE.10 (technik teleinformatyk), EE.09 (technik informatyk) oraz EE.20 (technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej).

Nas interesuje „Teleinformatyka i Telekomunikacja, więc tymi wynikami się pochwalimy.Otóż w kwalifikacji EE.06 – Uruchamianie i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych uzyskaliśmy 100% zdawalności zarówno w części teoretycznej, jak również praktycznej. Brawo Panowie 👏.

Średni wynik z części teoretycznej wyniósł 71,25% (50% zalicza), a średni wynik z części praktycznej wyniósł 86,25% (75% zalicza). Właśnie części praktycznej obawialiśmy się najbardziej, bo w telekomunikacji dwa roczniki mają to wątpliwe szczęście, że egzaminy praktyczne zdają na kartce papieru, a nie na sprzęcie. Jednak wyszło bardzo dobrze.

Z kwalifikacji teleinformatycznej – EE.10 – Montaż, uruchamianie oraz utrzymanie urządzeń i sieci teleinformatycznych również możemy pochwalić się bardzo dobrym wynikiem. Część praktyczną zdało 100% uczniów, ze średnim wynikiem 95,3%. Część teoretyczną zdało 75% uczniów, ze średnim wynikiem 57,3%.

Gratuluję wszystkim osobom, które zdały 👏👍
Mam nadzieję, że panowie, którym tego jednego punktu zabrakło, wkrótce podejdą do egzaminu i zakończą go z wynikiem pozytywnym.

Gratuluję Panowie Technicy Telekomunikacji i Technicy Teleinformatycy.😀