Uczymy na sprzęcie, nie na zdjęciach ;)
Telekomunikacja i Teleinformatyka
  • XLIV OOWEiE
    7 miejsce w finale Olimpiady dla naszego ucznia
  • Egzaminy zawodowe
    Zima 2021 - 100% zdawalności w Telekomunikacji
By - GL

XLIV Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy teleinformatycznej Zespołu Szkół Łączności w Warszawie zakwalifikował się do finału XLIV Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, organizowanej przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Etap II Olimpiady odbył się w piątek, 12 marca 2021r. Przyjął on formę online i przeprowadzony został zgodnie z wytycznymi AGH, w sali 243 (pracownia telekomunikacyjna), w naszej szkole.

W dniu 13 marca 2021r. pojawiły się wstępne wyniki, z których wynikało, że w kategorii „Teleinformatyka” mamy duże szanse na finał. Potwierdziły to opublikowane przez organizatorów w dniu 19 marca 2021r. wyniki końcowe.

Kolejny etap – wkrótce. Do dnia 23 marca 2021r. musimy przesłać informacje, na podstawie których Organizatorzy przygotują spotkania online, gdyż finał również przyjmuje formę zdalną.