Uczymy na sprzęcie, nie na zdjęciach ;)
Telekomunikacja i Teleinformatyka
  • XLIV OOWEiE
    7 miejsce w finale Olimpiady dla naszego ucznia
  • Egzaminy zawodowe
    Zima 2021 - 100% zdawalności w Telekomunikacji
By - GL

XLIII OOWEiE

W dniu 14 lutego 2020r. (właśnie w Walentynki) trzyosobowy zespół z naszej szkoły wziął udział w XLIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, która corocznie organizowana jest przez Akademię Górniczo – Hutniczą w Krakowie.

Cóż, mówiąc wprost – wróciliśmy “na tarczy”. Nie zakwalifikowaliśmy się do kolejnego etapu, jednakże wzbogaciliśmy się o pewne doświadczenia, które planujemy wykorzystać w kolejnej edycji.

Z założenia wspomniana olimpiada dedykowana jest dla uczniów klas czwartych technikum – w naszym zespole było dwóch uczniów klas trzecich i jeden – klasy drugiej. Zabrakło naprawdę niewiele – wg wstępnych wyników jeden punkt dzielił nas od awansu do kolejnego etapu.

Dziękuję za udział, i mam nadzieję, a raczej jestem przekonany, że w przyszłym roku wykonamy plan minimum – awans do kolejnego etapu, a w konsekwencji do finału olimpiady. To takie postanowienie na Stulecie Szkoły.